Gala Pod Skrzydłem Anioła- tyle zebraliśmy!

Pod Skrzydłem Anioła

Gala Pod Skrzydłem Anioła- tyle zebraliśmy!

Z wielką radością informujemy, że Stowarzyszenie Pod skrzydłem Anioła zebrało podczas Gali Pod Skrzydłem Anioła, która odbyła się w hotelu Falcon 23 lutego 2019 roku,  60 tysięcy zł na leczenie Olusia. Kwota przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Wszystkim biorącym udział w licytacjach, Gali, Maratonie Zumby i innych inicjatywach dziękujemy za hojność i chęć pomocy.

 

Jesteście najwspanialszymi ziemskimi aniołami.

Przypomnijmy, że Oluś urodził się 9 sierpnia 2017 roku. Po porodzie okazało się, że ma zakrzywioną stópkę. Lekarze zapewniali Rodziców Maluszka, że to nic poważnego. Specjaliści podali jednak inną diagnozę… Okazało się, że Oluś cierpi na niezwykle rzadką wadę wrodzoną Tibial hemimelia (TH), przez którą nie może chodzić. W Polsce czeka go amputacja nóżki. Chorobę można jednak leczyć, a nóżkę uratować. Szansą dla Olusia na normalne życie jest cykl operacji wykonywanych po 18. do 24. miesiąca życia na Florydzie. Oluś ma 17. miesięcy. Czasu zostało więc niewiele.
Koszt zabiegów i późniejszej rehabilitacji szacuje się na ok. 1,5 mln zł ‼️ W tym przypadku liczy się każda złotówka‼️ Wierzymy, że Oluś będzie zdrowy!

Dzięki zbiórkom, jak również Gali Pod Skrzydłem Anioła, Oluś ma szansę na zdrowe życie!

No Comments

Post A Comment