Konferencja Dream Giver – pomagamy Piotrkowi!

Konferencja Dream Giver – pomagamy Piotrkowi!

Dream Giver – Pierwsza Charytatywna Konferencja Szkoleniowa w Polsce – to wydarzenie stworzone z myślą o ludziach i ich potrzebach. Równocześnie uczy i spełnia marzenia.

Konferencja ma pozwolić na to, aby każda osoba, która znajdzie się na sali, miała możliwość wynieść wartość/wskazówki do swojego biznesu, pracy, życia, a także pomóc w nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

☑ Celem wydarzenia jest zebranie 70 tys. złotych na specjalny samochód umożliwiający codzienne przemieszczanie się w Rzeszowie Piotrowi Litwinowi.

📍Piotr ma 35 lat i choruje od urodzenia na przepuklinę oponowo-rdzeniową – głównym objawem jest brak czucia i władzy w stopach. Pomimo swojej sytuacji [niepełnosprawności] jest niesamowitym człowiekiem z wielkim sercem – pomocny, otwarty, uczynny, a najważniejsze, z ogromnymi chęciami do życia. Na codzień pracuje jako pracownik biurowy, jednak nieustannie się rozwija – teraz chciałby nauczyć się programowania. Interesuje się sztukami walki, sportami ekstremalnymi [skoki spadochronowe, survival], a także muzyką i tańcem. Do tej pory Piotr przemieszczał się na specjalnym rowerze, który uległ on uszkodzeniu. Zebrane pieniądze pomogą w naprawie sprzętu, który w ramach akcji charytatywnej zostanie przekazany osobie potrzebującej takiego wsparcia. Najważniejsze – Piotr bierze czynny udział w organizacji wydarzenia. Do jego zadań należy przygotowanie sali, dopilnowanie szczegółów, pozyskiwanie sponsorów i partnerów, całościowa organizacja i przygotowanie wydarzenia.

🗓 19.11.2019r. WTOREK
⏰ 9:30 – 17:00
HOTEL FALCON
UL. JASTRZĘBIA 29
35-207 RZESZÓW

Wierzymy w to, że DOBRO wraca – dlatego pomóż nam spełnić czyjeś marzenia.
Pamiętaj:
„Drogą jest DAWANIE, a nie branie, bo hojność rodzi hojność, a skąpstwo rodzi ubóstwo.”

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą jako sponsor/ partner wydarzenia wyślij wiadomość e – mail na adres: kontakt@dreamgiver.pl

No Comments

Post A Comment