Kontynuujemy zbiórkę na rehabilitację Filipka z Rzeszowa!

Kontynuujemy zbiórkę na rehabilitację Filipka z Rzeszowa!

Filip to 6-letni mieszkaniec Rzeszowa. Chłopiec na początku lutego 2019 roku trafił do szpitala wydawać by się mogło na standardowy zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Jednak po operacji dziecko długo nie mogło dojść do siebie, było bardzo osłabione, zaczęło się intensywnie pocić. Wykonane rutynowe badania na początku marca 2019 pozwoliły postawić diagnozę, która była szokiem dla całej rodziny.

U Filipka rozpoznano ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. Aby chłopiec mógł być zdrowy wdrożono kurację chemią. Jednak chemia to nie wszystko. Aby chłopiec mógł prawidłowo funkcjonować konieczna jest jego rehabilitacja. Zbiórka w całości zostanie przeznaczona właśnie na ten cel. Wysokość zebranych funduszy 28 800 to koszt 12-miesięcznej rehabilitacji chłopca.

Filipek jest jedynakiem, który uwielbia aktywnie spędzać czas: lubi jazdę na rowerze, grę w tenisa i piłkę nożną, jazdę na nartach i deskorolce. Lubi również grać w szachy i warcaby. Jak każdy chłopiec w jego wieku tworzy najwymyślniejsze budowle z klocków lego. Jego pasją jest kosmos, Formuła 1 i szybkie samochody wyścigowe. Zachęcamy do wsparcia Filipka i jego rodziny w tym szczególnie trudnym okresie.

Każde wsparcie jest na wagę złota i liczy się każdy grosz. Filipka i jego rodzinę można wesprzeć poprzez  zbiórkę pod linkiem:

https://dajesz.com.pl/filipek-z-rzeszowa-walczy-z-ostra-bialaczka 

No Comments

Post A Comment