“KULINARNA BITWA – WALCZYMY DLA AGI”

walczymy dla agi - podskrzydlemaniola.pl

“KULINARNA BITWA – WALCZYMY DLA AGI”

Jest szansa, aby pomóc kolejny raz!

Nasze Stowarzyszenie od początku wspiera Agnieszkę Bałazy w walce z rakiem. Agnieszka przeszła już długą bolesną i trudną drogę w walce ze swoim wrogiem. Niestety to nie koniec, po ostatniej operacji, którą Agnieszka przeszła w grudniu 2018 r., pełna nadziei i optymizmu, że to wreszcie szczęśliwy finał, okazało się nie zdrowieje, a wręcz przeciwnie, każdy dzień pisze coraz trudniejszy scenariusz. Zaczęła się walka z bólem, niepewnością, strachem dodatkowo z brakiem odpowiedzi na pytanie “co mi jest?”. Wróg powrócił, Agnieszka musi stoczyć kolejną bitwę, niestety wycieńczony organizm nie pozwala na kolejną operację jaką jest częściowe wycięcie płuca. Aby było to możliwe Agnieszka musi przejść kosztowną kurację wlewów witaminowych i ozonowania krwi. Kurację można zakupić w klinice w Czechach i Austrii a jej koszt to minimum 10 000 złotych.

 

Michał mąż Agi, jej Anioł Stróż walczy dla niej i ich synka Kacpra każdego dnia, jednak kosztowne leczenie pochłonęło wszystko, a jemu brakuje doby, aby zarobić kolejne tysiące jakich potrzebuje w tak krótkich odstępach czasowych. I Michał i Aga nigdy nie odmawiali pomocy potrzebującym teraz oni potrzebują żeby  ich wesprzeć. Pomóżmy im RAZEM. Aga musi być zdrowa, Aga chce ŻYĆ!

 

Akcja społeczna “Kulinarna bitwa – walczymy dla Agi” jest zorganizowana w celu zbiórki pieniędzy na leczenia Agnieszki Bałazy.  Przeprowadzona będzie w bardzo ciekawej formie. Kulinarna bitwa to nic innego jak świetna zabawa w formie team buildingu w którym drużyny będą się świetnie bawić wykonując zadania związane z motywem przewodnim a w tym także gotować pod czujnym okiem Kulinarnego Ambasadora Polski Michała Bałazego, męża Agnieszki Bałazy. Michał to juror międzynarodowych konkursów kulinarnych. Przygotowywał potrawy podczas obchodów Diamentowego Jubileuszu panowania Jej Wysokości Królowej Elżbiety II, gotował dla następcy tronu Bahrajnu, Szejka Nassera bin Hamada Al Khalifa, prezydentów Polski Lecha Wałęsy i Bronisława Komorowskiego, okrzyknięty kucharzem gwiazd. Zasłynął przygotowaniem tortu z okazji narodzin córki księżnej i księcia Cambridge – Charlotty.

 

TO WYJĄTKOWA OKAZJA DO ŚWIETNEJ ZABAWY INTEGRUJĄCEJ UCZESTNIKÓW A PRZEDE WSZYSTKIM DO POMOCY OSOBIE WALCZĄCEJ O ZDROWIE

 

Program ramowy:

  • przywitanie uczestników, instruktaż
  • oznaczenie drużyn, rozdzielenie zadań
  • realizacja planu, walka o punkty, podium, nagrody
  • rozstrzygnięcie bitwy
  • ogłoszenie zwycięzców
  • celebracja

 

Koszt udziału w bitwie 100 zł/osoba

Szczegóły i rezerwacje: +48 500 780 201 / biuro@podskrzydlemaniola.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata do 3 dni od dnia rezerwacji, po upływie 3 dni rezerwacja jest anulowana.

Płatność prosimy dokonywać na podany numer konta bankowego:

51 94301061 6000 6857 2000 0001 (Nadsański Bank Spółdzielczy)

Dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Agnieszki

NIE CZEKAJ – ZOSTAŃ ANIOŁEM!

 

No Comments

Post A Comment