Nasz nowy wymiar pomagania – DAJESZ.COM.PL

Zapraszamy na naszą platformę www.dajesz.com.pl, dzięki której możliwe jest wpłacanie pieniędzy na naszych podopiecznych, wspieranie akcji przez nas organizowanych oraz założenie własnej zbiórki z obszaru naszej działalności. Wierzymy, że dzięki temu projektowi wkroczymy na innym wymiar pomagania, wyciągając rękę do potrzebujących. Angażując się w bezinteresowne dawanie dobra, można przeznaczyć drobne kwoty na leczenie, rehabilitację, kurację lub rozwój naszych podopiecznych, którzy zmagają się z chorobami i ubóstwem. Za pomocą platformy można również poprzeć główne cele i akcje Stowarzyszenia „Pod Skrzydłem Anioła”.

Obecnie prowadzone jest kilka zbiórek. „Daj Piątaka na Dzieciaka” to przedsięwzięcie mające na celu zebranie funduszy na zdolne dzieci z ubogich rodzin na rozwój ich talentów, pasji oraz dalszej edukacji. Projekt można wesprzeć TU!

Natomiast „Integrator pokoleniowy” realizowany jest w ramach głównej działalności Stowarzyszenia. Został stworzony jednocześnie dla dwóch grup społecznych, którymi są seniorzy oraz młodzież. Dzięki zebranym funduszom, zrealizujemy projekty współpracy młodzież-seniorzy, które są doskonałym przykładem działań międzypokoleniowych. Uczą nas, jak dzielić się wiedzą i doświadczeniem, są świetnym impulsem do pracy na rzecz lokalnej społeczności i ubogacają naszą codzienność.  Tutaj można go wesprzeć!

Trzecia zbiórka w ramach wydarzenia „Rzeszów dla Bohaterów ’39”, której celem jest docenienie ludzi za trudy walki podczas II Wojny Światowej oraz konieczność bycia świadkami tej ważnej części polskiej historii. Finałem przedsięwzięcia ma być planowany na 4 października br. „Wieczór Wspomnień”, podczas którego Stowarzyszenie oraz zaproszeni goście podziękują tym wyjątkowym osobom za trud walki i życia w tych trudnych czasach. Oddaj szacunek naszym Bohaterom z ’39. 

Pod swoimi skrzydłami mamy także trójkę podopiecznych, dla których również uruchomiliśmy pomoc finansową.

13-letnia Patrycja jest dziewczynką z Zespołem Downa. Urodziła się z obustronnym zwichnięciem bioder, które przynosi ogromny ból i wyklucza ją z wielu aktywności życia codziennego. Już 17 września ma szansę na operację biodra, jeżeli uda nam się zebrać potrzebną kwotę. Wesprzeć ją można tutaj –> WESPRZYJ PATRYCJĘ

6-letni Filip walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B. Kuracja, którą przechodzi, jest ciężka i musi się wspierać kosztowną rehabilitacją. #serduszkodlafilipa można dać pod hashtagiem

Natomiast 20-letni Jasiek walczy o powrót do sprawności po tragicznym wypadku. Wierzymy, że dzięki platformie i dobroci innych uda nam się zebrać potrzebne fundusze na leczenie naszych podopiecznych. Jaśka można wesprzeć TUTAJ

Korzystając z platformy, można także zakładać prywatne zbiórki za pośrednictwem Stowarzyszenia w obrębie naszych działań i zacząć zbierać datki dla siebie lub swoich bliskich zmagających się z chorobą, chcących się rozwijać lub wspierać starsze pokolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *