Razem pomóżmy Olusiowi – Gala!

gala pod skrzydłem anioła

Razem pomóżmy Olusiowi – Gala!

Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła serdecznie zaprasza na wydarzenie dobroczynne – ,,Galę Pod Skrzydłem Anioła”. Razem z nami zacznij nowy rok z uśmiechem i otwartym sercem.

Kilka słów o Gali pod Skrzydłem Anioła

,,Gala Pod Skrzydłem Anioła’’ to wydarzenie dobroczynne, które ma pomóc małemu Olkowi. Zaplanowane zostało na 23 lutego 2019 roku na godzinę 19.00, w Hotelu Falcon w Rzeszowie, który mieści się na ul. Jastrzębiej 29. Celem organizowanego przez nas wydarzenia jest zebranie środków finansowych, które zostaną przekazane w całości na pomoc małemu chłopczykowi – Olusiowi, który jest mieszkańcem naszego regionu. Gala będzie miała charakter charytatywny i dobroczynny. Jest znakomitą okazją, by rozpocząć nowy rok od pięknej i szczytnej inicjatywy.Organizowana przez nasze stowarzyszenie ,,GALI POD SKRZYDŁEM ANIOŁA”  będzie doskonałym momentem, by zintegrować  dobroczynne środowiska przedsiębiorców z okolicy. W związku z tą wspaniałą inicjatywą, podczas ,,GALI POD SKRZYDŁEM ANIOŁA” zostaną wręczone statuetki ,,Skrzydła Anioła”, które będą symbolem wdzięczności za okazaną szczodrość oraz dobroć. W ramach naszej akcji charytatywnej, zorganizowana zostanie licytacja. Cały dochód uzyskany w czasie Gali przekazany zostanie na pomoc w odzyskaniu zdrowia chłopczyka.

Rezerwacja – jak jej dokonać?

Rezerwacji miejsca na naszym wydarzeniu dobroczynnym możesz dokonać już teraz. Wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie pakiet i postąpisz według instrukcji zamieszczonej tutaj.

Gala pod skrzydłem Anioła

Patronat medialny w czasie Gali

Także i Ty możesz zostać patronem medialnym wydarzenia.  Będzie to doskonała okazja dla mediów, które chcą podzielić się tą wspaniałą inicjatywą z resztą społeczeństwa.

W zamian za objęcie patronatem medialnym ,,GALI POD SKRZYDŁEM ANIOŁA” możemy zaoferować:

  • umieszczenie logotypu na ściance okolicznościowej,
  • wyświetlenie logotypu sponsora na ekranie podczas Gali,
  • oficjalne podziękowanie w mediach społecznościowych,
  • udział w prestiżowej i wyjątkowej gali przedsiębiorców z udziałem władz miasta, znanych osobistości ze świata sportu i artystów dla 2 osób,
  • podziękowania w formie pisemnej,
  • prezentacje sponsora gali,
  • promocję marki sponsora na stronie stowarzyszenia Pod Skrzydłem Anioła,
  • możliwość połączenia nazwy firmy z nazwą Gali,
  • promocję w mediach poprzez użycie nazwy firmy w nazwie Gali,
  • działania szyte na miarę, które zostaną ustalone indywidualnie.

 

Sponsor Główny Gali Pod Skrzydłem Anioła

 

gala pod skrzydłem anioła

 


SPONSOREM GŁÓWNYM naszej GALI –  został Orlen Oil!!  Dziękujemy serdecznie za wsparcie – cieszymy się, że dołączyliście do grona Aniołów Olusia!
* * *
Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych

 

Wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu pozyskanych patronów medialnych:

gala pod skrzydłem Anioła           gala pod skrzydłem Anioła         gala pod skrzydłem Anioła        gala pod skrzydłem anioła   gala pod skrzydłem Anioła        gala pod skrzydłem Anioła

 

Partnerem  Gali jest CENTRUM PROMOCJI BIZNESU

Gala Pod skrzydłem Anioła

Gość honorowy „Gali pod skrzydłem Anioła”

 

Miło jest nam poinformować, że gościem honorowym „Gali pod skrzydłem Anioła” będzie niezwykle uzdolniony polski artysta – Arek Kłusowski – finalista show muzycznego „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie ponad 30 nagród muzycznych zdobytych w kraju i za granicą. Arek jest pomysłodawcą i producentem ogólnopolskiego projektu muzycznego „Tribute to Jantar”. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z synem Gary’ego Moora – Jackiem Moorem oraz z Jennifer Batten, słynną gitarzystką Michaela Jacksona. Arek Kłusowski pisze teksty dla wielu gwiazd rodzimej sceny muzycznej – Ewy Farnej, Mateusza Ziółko, Tabba oraz chóru Sound and Grace. Obecnie Arek Kłusowski pracuje nad debiutancką płytą. Kilka piosenek z nadchodzącego albumu stanowiło tło muzyczne popularnego serialu „Druga Szansa”.

 

Gościem Gali będzie Rafał Wilk – trzykrotny Mistrz i V-ce Mistrz Paraolimpijski, pięciokrotny Mistrz Świata, czterokrotny zdobywca Pucharu Świata.

 

Kolejna Gwiazda Gali pod skrzydłem Anioła

Naszą Galę uświetni występ zespołu Blues Perspective Band. 

Zespół BPB powstał w 2013 roku. Muzycznie porusza się w klimacie blues-rocka ze sporym udziałem dialogów gitarowo-harmonijkowych. W 2018 roku zespół wydał płytę pt. „Kiedy wrócą”. Autorem większości tekstów i melodii jest lider zespołu, Marcin Iżela. Piosenki z tej płyty są niezmiennie obecne na podkarpackich listach przebojów. Piosenka „Kiedy wrócą dawne dni” utrzymywała się przez wiele tygodni na pierwszym miejscu Podkarpackiej Sceny Przebojów Radia Rzeszów.

Gościem GALI POD SKRZYDŁEM ANIOŁA będzie również duet Delfina&Bartek. Możemy ich kojarzyć z niezapomnianych, wyjątkowych występów w Mam Talent. 

 

Prowadzącym Galę pod skrzydłem Anioła będzie…

Już teraz możemy poinformować zainteresowanych, że Galę poprowadzi redaktor Rafał Porzeziński, który jest gospodarzem programu”Ocaleni”. Niedawno gościł on w swoim programie Olusia z Rodzicami.

pod skrzydłem anioła

Kim jest Oluś? 

Oluś to niespełna dwuletni chłopczyk. Urodził się w 2017 roku. Niestety, los obdarował go niezwykle rzadką wadą wrodzoną – Hemimelią piszczelową. Dolegliwość, na którą cierpi chłopczyk objawia się poprzez wykrzywienie jednej nóżki. Jedyną szansą na odzyskanie pełnej sprawności jest kosztowna i wymagająca operacja w Stanach Zjednoczonych, która zostanie połączona z długotrwałą rehabilitacją.  Koszty są bardzo wysokie – wynoszą 261 tysięcy dolarów. Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła wierzy, że wszyscy razem, zdołamy uratować nóżkę małego Olusia.

Liczy się każdy grosz, każda złotówka. Podaruj Olkowi szczęście i już teraz zgłoś się do udziału w ,,GALI POD SKRZYDŁEM ANIOŁA”.

No Comments

Post A Comment