Finał akcji „Rzeszów dla Bohaterów ’39

Finał akcji „Rzeszów dla Bohaterów ’39

Z ogromną radością w naszych sercach pragniemy podzielić się z Państwem wspomnieniami z tej wyjątkowej uroczystości jaką był Wieczór wspomnień – Rzeszów dla Bohaterów ’39. Łzy napływały do oczu, gdy przed wspólnym posiłkiem blisko 150 osób wstało i z dumą odśpiewało Rotę, to były bardzo wzruszające chwile dla wszystkich, tak dla młodego pokolenia jak i dla naszych specjalnych gości, Bohaterów 39.

Te wspólne chwile w których oddaliśmy cześć Bohaterom w osiemdziesiątą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej na długo pozostaną w naszej pamięci. Nic nie dzieje się jednak samo i to dzięki wielu wspaniałym ludziom o wielkich sercach mogła odbyć się ta cała akcja, która rozpoczęła się już 1 września.

To właśnie od 1 do 6 września, rzeszowscy Restauratorzy podejmowali w swoich lokalach Bohaterów ’39, których częstowali bezpłatnymi posiłkami. Bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami:
Restauracja Kulisy
Restauracja Simple
Restauracja Rejtana 1
Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór
Lord Jack Rzeszów
Dwa Bratanki
Doremi bistro
Cukiernia Mikołaj
Sztuka Wyboru
Magistrat Kawy
La Famiglia Ristorante & Pizzeria
Restauracja Patio Rzeszów
Restauracja Folk
Kino za Rogiem Café Rzeszów

Za wsparcie dziękujemy mediom, które pomogły nam w rozpropagowaniu tego wydarzenia:
TVP3 Rzeszów
Portal informacyjny nowiny24.pl
Polskie Radio Rzeszów
RESinet.pl- Rzeszowski Portal Informacyjny
Radio Via
Mój Rzeszów
Podkarpacki Serwis Gospodarczy
Kurier Rzeszowski – portal i gazeta

FINAŁ TEJ AKCJI TO FANTASTYCZNY Wieczór wspomnień – Rzeszów dla Bohaterów ’39, który odbył się 4 października 2019 r w Hotel Falcon.

Patronat honorowy objęli:
Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl
Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc – Mieszkańcy

Każda akcja społeczna wymaga wsparcia w wielu obszarach, my mieliśmy ogromne szczęście, gdyż uwierzyło w nas i zaufało nam wielu fantastycznych darczyńców. Z całego serca dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna, wiemy, że tak jak my rozumiecie nasz cel, cel czynienia dobra. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć a nasze wspólne wartości idą tą samą drogą na której w dobrych celach zawsze się zejdziemy. Jesteście WIELCY ❤️
Sponsor główny :
ORLEN OIL
Sponsorzy:
Hotel Falcon
Agencja MG Sp. z o.o.
Stolarstwo Tomasz Wróbel
Partnerzy:
Stacja Rzeszów Główny- Propaganda-studio filmowe
Adrian Leśniak fotografia
Adam Czerwonka
BEMA-Res Nowoczesne Okna i Drzwi Marek Bednarz
Grupa GE Zbigniew Pastuła
Biuro Rachunkowe A4B sp z o o
Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa
Paweł Kadłuczko
Azzam Agnieszka
Cukiernia i Piekarnia Rak Zaczernie, Rzeszów
MBE Centrum Krzysztof Drozdowski
RoletyAnety
Piotr Bartoń

Przechodząc do części artystycznej, szczególną uwagę pragniemy zwrócić na ogromne zaangażowanie wszystkich artystów. Stworzyliście kochani wspaniałą atmosferę, Wasze przygotowanie na najwyższym poziomie, o waszych talentach trudno jest wyrazić się słowami, jesteście niesamowici. Bardzo dziękujemy WAM za to, że z takim sercem
i zaangażowaniem podeszliście do tego tematu, który dla nas wszystkich POLAKÓW jest bardzo ważny, za to, że daliście swoim przykładem żywą lekcję historii dla swoich koleżanek i kolegów oddając cześć niezwykłym ludziom, którzy walczyli o naszą wspólną wolność. Okazaliście szacunek i zrozumienie a to są wartości, które określają człowieczeństwo.
Wspaniali:
Sekcja Wokalna Klubu 21 BSP w Rzeszowie– Ewa Jaworska PawełekPatrycja Chmiel, Małgorzata Bukała, Aleksandra Stawarz, Weronika Połowińska , Gabriela Tomaka.
Express Dance Company – Paulina Bester-Myśliwiec , Gloria Armata, Zuzanna Białas, Martyna Cyrnek, Kinga Konefał
Sfera dźwięków – Paulina Głuszek Daniel Lipiec
Nasz niezastąpiony akustyk Krzysztof Smyła z córką Gabrysią

Na koniec podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom i członkom Stowarzyszenia Pod skrzydłem Anioła, którzy z ogromnym zaangażowaniem pracowali przez wiele tygodni, aby ta akcja mogła się odbyć.

Anna Stańko
Agnieszka Maciejczyk
Agnieszka Szczepańska
Elżbieta Chmiel
Paulina Surowiec-Kalemba
Izabela Zych
Paweł Szabat
Piotr Bartoń
Dariusz Kuca
Adrian Leśniak
Sebastian Soński
Edyta Szela
Szymon Sondej
Grzegorz Kubas

Naszym fantastycznym Bohaterom, tym którzy przybyli na kolację, jak i tym, którzy nie mogli z nami być w tym dniu składamy jeszcze raz ogrom podziękować, jesteście dla nas bardzo ważni.

No Comments

Post A Comment