Wieczór wspomnień tuż, tuż…

Wieczór wspomnień tuż, tuż…

Wieczór wspomnień jest finałem akcji „Rzeszów dla Bohaterów ’39” zorganizowanej z okazji Jubileuszu 80-lecia Wybuchu II Wojny Światowej. Wydarzenie odbędzie się w Restauracji Kulisy przy Hotelu Falcon w Rzeszowie  i będzie miało charakter uroczystości międzypokoleniowej podczas której młodsze pokolenie pozna z relacji na żywo – od świadków żyjących w czasach wojny – świat w którym dziś osoby starsze, a podczas wojny dzieci i młodzież musieli w miarę możliwości normalnie funkcjonować i żyć. Dzisiejsi Seniorzy to żywe pomniki historii i trzeba je pielęgnować oraz doceniać i szanować póki jeszcze są wśród nas.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie osoby urodzone przed 01.09.1945 roku. Zapraszamy także młodsze pokolenie – dzieci i wnuczęta, którzy chcieliby towarzyszyć swoim Seniorom podczas tej uroczystości, a także przy okazji doświadczyć historii tamtych czasów bezpośrednio z żywych relacji.

Wydarzenie odbędzie się 4-10-2019r. w Hotelu Falcon w Rzeszowie, w godz. 16:00 – 19:00. Serdecznie zapraszamy do udziału Seniorów, Restauratorów, Partnerów wydarzenia oraz Patronów Medialnych.

No Comments

Post A Comment