Wolontariat

Wolontariat

Do kogo skierowana jest ”Akcja Wolontariat”?

Wolontariat to zaangażowanie się w bezinteresowne dawanie dobra. Wierzymy, że pomaganie uskrzydla, dlatego nie czekaj i dołącz do naszego anielskiego teamu.

Stowarzyszenie ,,Pod Skrzydłem Anioła” to Anioły tworzące organizację non profit. Działamy charytatywnie w szczytnych celach, pomagając potrzebującym. Organizujemy ciekawe eventy i spotkania z interesującymi ludźmi. Każde następne wyzwanie jest dla nas pretekstem do niesienia dobra i zarażania uśmiechem.

 

Nasza liczna grupa to przekrój wielu fantastycznych Aniołów, jak np. uczniowie rzeszowskich liceów, dziennikarze, artyści, przedsiębiorcy, reprezentanci różnych grup społecznych. Dla wszystkich jednak cel jest taki sam. Działamy w imię zasady RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

 

Ty też możesz zostać Aniołem i wziąć kogoś pod swoje skrzydła. Może to właśnie z Tobą stworzymy coś fajnego i odmienimy czyjeś życie?

Dlaczego warto być wolontariuszem?

Wolontariat nie ma ograniczeń! Każdy możne działać, tworzyć i pomagać na wiele sposób oraz czerpać z tego profity. Pomagając przy organizacji charytatywnych eventów zdobywasz cenne doświadczenie, które możesz wykorzystać w pracy. Angażując się poznajesz nowe osoby. Będąc wolontariuszem możesz łączyć przyjemne z pożytecznym! Działając z pasją spełniasz swoje marzenia i pokazujesz się z dobrej strony.  Wolontariat to miejsce dla ludzi kreatywnych, szukających wyzwań i optymistów gotowych na wszystko. Osób, które niczym superbohater chcą pomagać potrzebującym i naprawiać świat. Zatem nie czekajmy i zróbmy razem coś wyjątkowego!

 

Jak zostać wolontariuszem w naszym Stowarzyszeniu?  To proste! Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a My się do Ciebie odezwiemy!

I Ty możesz zostać Aniołem!

 

Wypełnij poniższy kwestionariusz osobowy


Czy byłeś/aś już kiedyś wolontariuszem?

TakNie

Chciałbyś/chciałabyś być wolontariuszem:

długoterminoworegularnieokazyjnie

Na pracę w wolontariacie możesz poświęcić tygodniowo:

1-2 godziny2-5 godzin5-10 godzinwięcej niż 10 godzin