Zbiórka na posiłki dla pracowników szpitali w Łańcucie i Rzeszowie

W dowód wdzięczności za ciężką pracę i poświęcenie podczas ratowania zdrowia i życia pacjentów z Podkarpacia zarażonych wirusem SARS-CoV-2, organizujemy dla pracowników służby zdrowia codzienny, ciepły posiłek regeneracyjny.

Ta inicjatywa zrodziła się z potrzeby serca i jest dowodem na to, że My, mieszkańcy Podkarpacia bardzo doceniamy to, co robią dla nas lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, salowe, rehabilitanci, kierowcy karetek i pracownicy administracyjni oddziałów zakaźnych szpitali na Podkarpaciu. Ryzykują własne zdrowie, a może i życie oraz zdrowie i życie swoich bliskich, po to, by w dobie zagrożenia koronawirusem nieść pomoc i ratunek dla ludzi zarażonych tym groźnym wirusem.

W dowód wdzięczności chcemy dać im możliwość niemartwienia się o tak prostą rzecz jak posiłek podczas pracy.

Planujemy wydawać ponad 200 posiłków dziennie przez okres najbliższych trzech tygodni, a jeśli sytuacja się nie poprawi, również w kolejnych tygodniach.

Mamy nadzieję, że ten prosty gest pozwoli im choć na chwilę nabrać dodatkowych sił. Niech to „dziękuję” od Nas dla Nich będzie też wyrażone czynem.

Zachęcamy i prosimy Państwa o wpłacanie dowolnych datków, które w całości będą przekazane na zakup i dowóz posiłków przez restauracje, które przyłączyły się do akcji. Warto zaznaczyć, że restauracje te zadeklarowały preferencyjne ceny i gotowość do dostarczenia swoich posiłków w każdej chwili. Za co, z tego miejsca, ogromnie dziękujemy.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na wydzielone konto Stowarzyszenia Pod Skrzydłem Anioła w SanBank o/Rzeszów:

04 9430 0006 6000 6857 2000 0006

lub za pośrednictwem portalu Dajesz.com.pl:

https://dajesz.com.pl/zbiorka-na-posilki-dla-sluzby-zdrowia-na-podkarpaciu

Niejednokrotnie jako mieszkańcy Podkarpacia udowodniliśmy, że potrafimy się jednoczyć i organizować w trudnych sytuacjach!

Liczymy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.